Kalender en Tijdschema

Veluwse mtb competitie 2022-2023

Als veluwse mtb competitie hopen we komend seizoen 2022 - 2023 opnieuw een mooie reeks wedstrijden aan te kunnen bieden. We hebben besloten de PassePartout houders van vorig jaar een korting van 50% op de deelname te geven voor komend seizoen. De 50% korting geldt voor het inschrijfgeld bij een passepartout. 

Zoals je kunt zien zijn er twee plaatsen niet opgenomen in kalender.

Deventer en Loenen hebben nog geen geschikte datum voor de wedstrijd. We houden jullie op de hoogte!

Aankomende evenementen

Zie hier de agenda voor het seizoen 2022-2023. Zie voor meer uitleg de kalenderpagina.

Harderwijk

Datum: 7-1-2023
Locatie: Strokelweg 9, 3847LR Harderwijk
Klik hier om door te gaan naar de organiserende vereniging

Soest

Datum: 15-1-2023
Locatie: Soesterberg: Soesterhoogt, van Weerden Poelmanweg in Soesterberg
Klik hier om door te gaan naar de organiserende vereniging

Oldebroek

Datum: 21-1-2023
Locatie: Sportpark Stuivezand, Sportlaan 1, 8095 RN 't Loo – Oldebroek
Klik hier om door te gaan naar de organiserende vereniging

Nunspeet

Datum: 28-1-2023
Locatie: Nunspeet: Zandenbos
Klik hier om door te gaan naar de organiserende vereniging

Ede / Lunteren

Datum: 4-2-2023
Locatie: Goudsberg te Lunteren

Apeldoorn

Datum: 18-2-2023
Locatie: Orderbos te Apeldoorn
Opmerking: Finalewedstrijd
Wedstrijd schema voor de wedstrijddagen (Dit geldt niet voor Loenen!)

08:30 - 14:20 Info en registratie open voor deelnemers 

08:55 - 09:10 Parcoursverkenning Categorie 1 t/m 6 

09:10               Bepalen eerste startrij op basis van loting 

09:15 - 09:35 : Wedstrijd Categorie 1 en 2 (20 minuten) 

09:55               Bepalen eerste startrij op basis van loting 

10:00 - 10:45 Wedstrijd Categorie 5 en 6 (45 minuten) 

10:02 - 10:30 Wedstrijd Categorie 3 en 4 (30 minuten) 

10:10               Prijsuitreiking Categorie 1 en 2 

10:50 - 11:05 Parcoursverkenning Categorie G en Categorie 7 en 12 en 13

11:00               Prijsuitreiking Categorie 3 t/m 6 

11:10 - 11:40 Wedstrijd Categorie G (30 minuten) 

11:45 - 11:55 Parcoursverkenning Categorie 7 en 12 en 13

11:50               Prijsuitreiking G-renners 

12:00 - 13:00 Wedstrijd Categorie 7 (50 minuten + 1 ronde) 

12:02 - 13:00 Wedstrijd Categorie 12 (50 minuten + 1 ronde) 

12:02 - 13:00 Wedstrijd Categorie 13 (50 minuten + 1 ronde) 

13:05 - 13:20 Parcoursverkenning Categorie 8 en 9 

13:25 - 14:25 Wedstrijd Categorie 8 (50 minuten + 1 ronde) 

13:27 - 14:25 Wedstrijd Categorie 9 (50 minuten + 1 ronde) 

14:30 - 14:45 Parcoursverkenning Categorie 10 en 11 

14:50 - 15:50 Wedstrijd Categorie 10 (50 minuten + 1 ronde) 

14:52 - 15:50 Wedstrijd Categorie 11 (50 minuten + 1 ronde) 

16:00               Einde wedstrijden